Інформація щодо участі у вебінарі
"Знайомство з онлайн-модулем"
12 вересня (середа) з 18:30 до 19:30 відбудеться вебінар "Знайомство з онлайн-модулем" з метою ознайомлення учнів з цим інструментом роботи на курсі, а також виявлення усіх можливих технічних проблем ще до старту курсу.

Важливо:
  • Участь у вебінарі відбувається із дому учня, це онлайн-заняття, їхати до офісу "ЯвКурсі" не потрібно;
  • Для участі Вам НЕ потрібно використовувати камеру та мікрофон;
  • Якщо ніхто із родини не може взяти участь у вебінарі о 18:30, у онлайн-модулі дитини буде доступний запис, однак тоді Ви не зможете перевірити чи будуть у Вас технічні проблеми під час безпосередньої участі у вебінарі;
  • Рекомендуємо для участі використовувати стаціонарний комп'ютер або ноутбук, а не телефон.

Як взяти участь:
  1. Якщо у учня ще не активований онлайн-модуль, він має це зробити в першу чергу. На електронну адресу учня мав надійти лист з посиланням для активації.
  2. Після активації онлайн-модуля, необхідно перейти за посиланням yavkursi.info та увійти у модуль під логіном та паролем учня.
  3. Далі необхідно перейти у вікно "Розклад занять" та знайти у списку вебінар "Знайомство з онлайн-модулем" (фото доступне унизу цієї інформації).
  4. За 15 хвилин (максимум) до початку вебінару необхідно натиснути "Приєднатися до заняття", а далі виконувати усі поради системи (наприклад, зробити тест обладнання, оновити флеш-плеєр тощо).
  5. За 5-8 хвилин до старту вебінару необхідно слідкувати за чатом, адже саме там ведучий вебінару буде оперативно реагувати на проблеми та сповіщати про точну хвилину початку вебінару.
У разі виникнення технічних проблем:
Якщо при підключенні до вебінару виникнуть технічні проблеми (відсутність відео, звуку, презентації тощо) з 13 по 20 вересня (у робочі дні) з 17:00 до 20:00 у навчальному центрі працюватиме Служба Сервісу, яка допоможе вирішити технічні проблеми. Для цього необхідно прийти до офісу з Вашим обладнанням (наприклад, ноутбуком).
Аби уникнути черг та очікувань, Служба Сервісу буде працювати за записом. Будь ласка, попередьте про свій прихід завчасно за телефоном: 0-800-300-119.
У разі виникнення додаткових запитань:
0-800-300-119
044-338-74-43

contact@yavkursi.com
01001, м. Київ,
вул. Михайлівська, буд 12-Б
Найближча станція метро
"Майдан Незалежності" (140 м)