Навчання з ЯвКурсі —
це атмосферно та ефективно!
Наші учні з радістю поділилися
своїм досвідом навчання
з командою ЯвКурсі!
«Не буває улюблених учнів, усі діти однакові», – так думала я до зустрічі з Владом Солодуном. Він дуже допитливий, здібний, розумний та талановитий в усьому, за що б не взявся. Але більше за все, як викладача, мене безмежно тішила жага Влада до знань, активна робота на уроках та вебінарах, і в результаті – суттєвий прогрес у вивченні історії. Я дуже пишаюся Владом та його результатом.
Нана Андрієнко
Викладач історії України
Оля Олійник – цілеспрямована, працьовита й упевнена в собі особистість. Вона вміє поєднувати навчання з відпочинком, і саме тому досягає найкращих результатів. Оля – дуже відкрита й добра тому на неї рівнялися і брали з Олі приклад інші учні групи. Оля показала, що навчання – це цікаво та захопливо, якщо дійсно йти до своєї мети. Надзвичайно пишаюся Олею та своїми учнями!
Катерина Васильєва
Викладач математики
Ліза - моя гордість й одна з найкращих учениць. Такого прагнення бути першою я ще не бачила! Ліза виконувала всі домашні завдання і в Книзі курсу, і в модулі, і як результат - склала всі предмети ЗНО на 190+! Ліза знає, як досягти максимального результату, і своїм яскравим прикладом показала, що, незважаючи на труднощі, можна здійснити заповітні мрії власноруч. Я бажаю Лізі тільки перемог, для мене вона справжній чемпіон!
Олександра Кадученко
Викладач української мови та літератури
Ігор - дуже цілеспрямований хлопець. Із перших занять він чітко визначив свою мету на курсі та впевнено до неї йшов. Ігор не втратив мотивації до кінця року, добре працював та активно відповідав як у класі, так і під час вебінарів. Ігор завжди аналізував свої помилки та систематизував знання, це дало йому змогу скласти ЗНО на вищий бал, аніж він розраховував! На мій погляд, Ігор обов'язково досягне успіху в тій сфері, яку обрав.
Юлія Дубова
Викладач української мови та літератури
Олена Москаленко готувалася в навчальному центрі ЯвКурсі на курсі підготовки до ЗНО з англійської мови. Олена зарекомендувала себе як дуже відповідальна та старанна учениця. Вона завжди виконувала всі домашні завдання, розбиралася в граматичних темах і була повністю готова до занять. Окремо варто відзначити ініціативність Олени на уроці, її прагнення дізнатися більше. Тож не дивно, що в кінці навчального року Олена показала чудовий результат - 182 бали!
Юлія Стан
Викладач англійської мови
Марія Манжела - справжній промінчик світла у нашій групі з української мови та літератури. Протягом навчання показала себе як наполеглива та старанна учениця. На уроках завжди була активною, відповідально ставилась до виконання завдань. А заразливий сміх Маші заряджав усіх нас енергією, завдяки якій атмосфера була неймовірною! А саме так найкраще готуватися до важливих іспитів: невимушено й дружньо!
Катерина Головченко
Викладач української мови та літератури
Микола Рак - мій ексклюзивний учень. Протягом усього навчального року він приголомшував своїми здібностями схоплювати матеріал на льоту, грамотно та цікаво викладати свої думки й загалом нестандартно мислити. Коля, до речі, унікальний ще й тим, що показав високі результати знань не тільки з історії, а й із математики: 195,5 та 196 балів! Я впевнена, що на нього чекає велике майбутнє!
Нана Андрієнко
Викладач історії України
Валентина Горобець - це ерудованість, витонченість та наполегливість. Валя на кожному занятті прагнула розібратися в матеріалі так, аби бути впевненою у своєму результаті. Жодного разу не нагадувала їй про домашнє завдання, оскільки Валя дуже серйозно підходила до вивчення предмету. Вона надзвичайно активна й цілеспрямована, тож я переконана, що Валя підкорить неймовірні висоти!
Олександра Кадученко
Викладач української мови та літератури
Учні, які драйвово готувалися до ЗНО,
теж вКурсі!
Учасники ЗНО-Драйв розповідають про те, як проходила їхня підготовка до ЗНО разом із ЯвКурсі, що їм сподобалося найбільше та які успіхи вони помітили за собою під час проходження трас ЗНО-Драйв.
Випускники першого в Україні міжнародного
тренінгу із вибору професії ЯПрофі!
Майбутні професіонали у сферах ІТ-технологій, маркетингу, менеджменту, соціологи, психологи, артисти
та дипломати поділилися враженнями
про свої неймовірні відкриття під час
психологічно профорієнтаційного тренінгу ЯПрофі.

Кращі школи та університети України про нас
Ми активно співпрацюємо з найкращими вищими навчальними закладами Києва й України, аби наші учні були завжди на крок попереду в підготовці до вступу. Особливостями нашої співпраці охоче поділилися партнери навчального центру "ЯвКурсі".
Карлов Олександр Федорович
директор Центру розвитку кар'єри
KROK University
Традиційно вражений супер організацією.
Щиро вдячний за партнерські відносини та розуміння нашої спільної мети: розвиток нашої молоді та корисні поради батькам та школярам у такий важливий період їхнього життя.
Щасти вам!
Карлаш Анна Юріївна
заступник декана факультету радіофізики, електроніки та комп'ютерних систем КНУ ім. Т.Шевченка
Дякую за плідну співпрацю в області профорієнтації школярів, високий професіоналізм та ґрунтовний підхід до підготовки абітурієнтів до вступу.
Сподіваюся, надалі зможемо ще більше розширити формат співпраці.
Суханевич Марина Володимирівна
відповідальний секретар Приймальної комісії
КНУБА
Щиро дякуємо за ознайомлення потенційних студентів з умовами вступу, із можливостями в галузі освітньої підготовки в Україні в креативній, цікавій, невимушеній формі.
Бажаємо творчих здобутків та сподіваємося на плідну співпрацю.
Яременко Мирослава Іванівна
керівник відділу профорієнтації ДВНЗ
"КНЕУ ім.В.Гетьмана"
З величезною вдячністю пишу цей відгук, адже так приємно знайти однодумців, які працюють в напрямку профорієнтаційної освіченості абітурієнтів. Бажаю команді "ЯвКурсі" процвітання й підкорення найвищих вершин.
Василенко Сергій Михайлович
завідувач кафедри теплоенергетики та холодильної техніки НУХТ
Із величезною подякою та повагою до колективу. Надзвичайно доброзичлива, ділова та професійна атмосфера свідчить, що команда "ЯвКурсі" забезпечує підготовку до ЗНО та до дорослого життя на найвищому рівні.
Лук'яненко Іван Віталійович
асистент Кафедри ливарного виробництва чорних і кольорових металів НТУУ "КПІ ім.І.Сікорського"
Ознайомлення з інформацією про ЯвКурсі на теренах Facebook зрештою привело нас до творчого колективу, який займається важливою справою. Сподіваємося, і надалі будемо разом допомагати школярам та батькам свідомо обирати майбутнє.
Чистяк Олена Іллівна
Заступник директора гімназії №48
м.Києва
Впевнена, що учням нашої гімназії неодмінно стане в нагоді продовжити спілкування зі спеціалістами навчального центру "ЯвКурсі", аби усвідомити всі тонкощі вступного процесу.
Андрєєва Інна Валентинівна
Заступник директора гімназії №153 ім. О.С.Пушкіна. м.Києва
Дякуємо за ваш корисний вклад у розвиток молоді. Адміністрація гімназії №153 ім. О.С.Пушкіна висловлює вам щиру подяку. Сподіваємось на плідну співпрацю й надалі.
Ігнатюк Ірина Іванівна
Практичний психолог Кловського ліцею №77
м.Києва
Дякуємо за плідну і професійну співпрацю!
Учням було цікаво дізнатись нову та важливу інформацію від лекторів та спеціалістів навчального центру "ЯвКурсі"!
Хочеш навчатися з нами?
Телефонуй безкоштовно: 0-800-300-119
або залиш заявку, і наш експерт зателефонує
(з 11:00 до 20:00):
Ім'я та Прізвище
Телефон
Натискаючи кнопку, Ви погоджуєтесь на обробку персональних даних